Létszám:
u10:
7 mezőnyjátékos +1 kapus, nevezhető játékosok száma: 16 fő
u9: 5 mezőnyjátékos +1 kapus, nevezhető játékosok száma: 12 fő
Játékidő: Csoportmérkőzések: u 10:1x20 perc,u9: 1x15 perc. Az u9 helyosztói is 1x20 percesek
Lebonyolítás: 4x4 csapatos csoportok / csoportmérkőzések, alsó – felsőházi rájátszások, helyosztók.
Díjazás: Minden csapat oklevél,  1-3 helyezett érem, kupa.
Jelentkezés: Preisinger Sándor, , tel:0036 30 5428002
Sorsolás: 16 csapatos létszám betöltését követően
Nevezés: A tornán, előre kitöltött játékos listát kell leadni. (Az erre elkészített formanyomtatványt minden csapat előre kézhez kapja.)
Nevezési díj:
10.000.- / frissítőt és egy étkezést tartalmaz
Egyéb: A torna ideje alatt, büfé üzemel!

SZABÁLYOK

1. A tornára kizárólag az 2001. január 1. és 2002.január 01. után született fiúk és lányok nevezhetők.

Játékjogosultság igazolása: Nevezési lappal, MLSZ igazolással, Diákigazolvánnyal!

2. A csapatok, lehetőség szerint, két eltérő színű szereléssel érkezzenek a tornára. Mezszín azonosság esetén a pályaválasztó csapat kötelezett a mezváltásra.
3. A torna minden mérkőzését hivatalos játékvezetők vezetik le.

4. A csoportokban kialakult sorrendről a következő tényezők döntenek sorrendben: pontszám; egymás elleni eredmény; gólkülönbség; több lőtt gól; büntetők.
5. Döntetlen esetén, mind az elődöntők során, mind pedig a helyosztó mérkőzéseken azonnali büntetők következnek, melyet először 3 rúgó játékos végezhet el.

6. A büntetőrúgásokat 9 méterről végzik a játékosok. Ha a 3 rúgó játékost követően nincs döntés, egyesével folytatódnak a lövések egészen addig, míg döntés nem születik. Másodszor ugyanaz a játékos csak akkor végezhet büntetőt, ha előtte minden más csapattársa már lerúgta azt. A büntető elvégzésére a játékvezetői sípszó ad engedélyt.

7. Az oldalvonalon kiment labdát bedobással kell játékba hozni. Szabálytalan bedobás esetén az ellenfél csapata végezhet bedobást.

8. Les nincs, a hazaadásra vonatkozó nagypályás szabály érvényes.

9. Kapusról is van szöglet. Szögletrúgásnál és szabadrúgáskor az ellenfél játékosa (sorfal) min. 5 méteres távolságra kell, hogy legyen a labdától.

10. Az alapvonalon túlra került labda a büntetőterületen belülről hozható játékba. (kézzel, lábbal) Kapus a labdát, csak játékban juttathatja át a térfélen, pattanás nélkül.

11. A mérkőzések alatt a cserélés folyamatos, melyet a játékvezetőnél nem szükséges előre jelezni.

12. A cserélés, kizárólag a felezővonalnál végezhető el.
13. A becserélt játékosnak meg kell várnia, míg a lecserélt játékos elhagyja a játékteret.

14. Büntetések: 2 perces kiállítás; sárga lap (megintés); két sárga lap = piros lap: mely egy mérkőzésre szóló eltiltást von maga után; azonnali piros lap: a kiállított játékos a torna további mérkőzésein már nem léphet pályára. Egyéb szabály: A sárga lap nem jelent automatikusan 2 perces kiállítást. Sárga lap esetén azonban 2 perces büntetés is adható, melyről a játékvezető dönt.

15. A sípcsontvédő használata minden játékosnak kötelező!

16. A tornán való részvétellel a csapatok elismerik a torna hivatalos szabályzatát.

17. A torna győztes csapat automatikusan kvalifikálja magát a következő évi tornára. Amennyiben valamilyen okból nem tudna részt venni az esedékes tornán, úgy a címvédő egyesület a vándorkupát saját költségén kell, hogy visszajuttassa a torna szervezőinek.

18. A rendező egyesület, rendezvény alatt történt kárért, (eltűnt) értéktárgyakért felelősséget nem vállal.